top of page
IMG_20210515_045738.jpg

Kdo jsme

Jsme Spolek Indián - stezka přežití, dobrodružná skupina lidí věnující se nejen výuce technik přežití a reakcí na živelní katastrofy skrze hru, zážitek, prožitek, ale věnujeme se i terapiím v přírodě, muzice, malování.

Znovuprobouzíme základní vědomosti a dovednosti člověka.

To, co nás dělá námi, je náš přístup k životu, jeho smyslu a hodnotám. Jsme empatičtí a jsme v lecčems i profesionálové.

Členové našeho týmu jsou lidé z řad záchranářů, zdravotníků, vojáků, policistů, pedagogů a umělců.

Naším společným mottem je žít v pravdě a svobodě, konat s čistým záměrem a usmívat se.

Protože důvodů k radosti je v životě vždycky dost.

Naše vize spolku je jasná. Děláme toho v životě dost na to, abychom mohli předávat naše zkušenosti a prožitky ostatním.

Nejen že se věnujeme tomu, jak přežít, ale i tomu, jak si život užít.

Proto zde na stránkách najdete i další činnosti a služby, které vám rádi nabízíme.

Jsou to: Hra Indián - stezka přežití, Programy pro školy, žáky a učitele, Zážitkové kurzy pro hasiče, policisty, kolektivy, domškoláky, tábory, MuzikaMia, Bohemia, Galerie Miagon, Péče o tělo, mysl a ducha, Site - specific Art.

Naše sídlo je v malebné přírodě obce Velhartice v Pošumaví, kde probíhá i náš program Indián - stezka přežití.

Ostatní služby probíhají na místě po vzájemné domluvě.

Protože jsme duchem svobodní indiáni, naše životy se netočí kolem telefonu. Máte-li dotazy, zájem o spolupráci nebo něco jiného na srdci a nedovoláte se nám, napište nám mail IndianStezkaPreziti@gmail.com nebo pište do zpráv Fb. Děkujeme a věříme, že vás naše nabídka služeb příjemně zláká. Howg.

About Us

Kdo je Spolek Indián - stezka přežití

2.jpg
Daniel Ďuriš

Vyrostl jsem v hasičárně, takže když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, záchranařina byla jasná volba.

 

Vystudoval jsem všeobecnou sestru a nastoupil do armády, kde mě zařadili k výsadkářům. Prošel jsem tak náhodou elitním výcvikem parašutistů a dostal jsem tak do vínku speciální výcvik Britské polní nemocnice první pomoci v poli, kurz leteckého záchranáře nebo zkušenosti vodního záchranáře.

Ošetřoval jsem pacienty jak v polní nemocnici, tak na jednotkách Anesteziologicko resuscitačních, připravoval speciální kurzy první pomoci pro bojové mediky, kde jsem simuloval  modelové situace, které museli vojáci absolvovat, aby byli schopni zvládat krizové stavy.

Rád bych nyní předal cenné zkušenosti, které mi život dal a zároveň uvedl lidi v zábavnou hru.

mia.jpg
Mia Habichová

Učila jsem třináct let a pořád byla s něčím v českém systému školství nespokojená. A pořád chtěla dělat školu lepším místem nejen pro děti, ale i pro učitele. Nyní už po tom netoužím, protože osnovy ani systém já nezměním.

 

Rozhodla jsem se, že si život namaluju tak, jak já opravdu chci. Měla jsem svou vizi. Synchronicitu miluji a každé propojení je pro mne poděkováním. Proto jsem teď vesmírně šťastná, že se nám podařilo založit spolek, vymyslet a vytvořit ucelený koncept Indián-stezka přežití a další činnosti, které vedou ke znovuprobuzení základních znalostí člověka a péči o své já. Naše zkušenosti a znalosti předáváme lidem tak, aby z toho měli radost, zážitek, zábavu i ponaučení.

 

Jsem ráda, že mám kolem sebe lidi, kteří smýšlí obdobně a život berou jako hru. Co lepšího si může člověk přát, než že si bude v životě jen hrát?

Andrea
Andrea Mrázková

Jsem čerstvou maminkou a tuto roli si hltám plnými doušky. Je to radost tak veliká, že jen chodím a na všechny se usmívám. 

Jsem pokladnicí indiánů a dávám pozor, aby ti dva moc neutráceli. Protože oni když se rozjedou, zkoupili by zase všechny kompasy,  jako minule.

Mluvím rusky a anglicky a ráda v těchto jazycích komunikuji a překládám. Ráda také pletu a dělám dobrůtky, takže pokud na fotkách (nebo naživo) uvidíte či ochutnáte něco z těchto výrobků, je to pravděpodobně moje práce.

Mám radost, že můžeme široké veřejnosti nabídnout možnost vzdělávat se trochu jinak - formou hry, prožitku a zábavy.

Stanovy Spolek Indián - stezka přežití

Kontakt

Kontakt

Spolek Indián - stezka přežití
Velhartice 2, 341 42
Velhartice, Bohemia

IČO: 11816848

Spolek vedený Krajským soudem v Plzni, oddíl L, vložka 9923

NENÍ PLÁTCEM DPH

Fio Banka: 2302048420/2010

IBAN: CZ43 2010 0000 0023 0204 8420

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

Rezervace Mia: 601-503-829

Náčelník Daniel: 724-062-373

Email: IndianStezkaPreziti@gmail.com

Web: IndianStezkaPreziti.cz

bottom of page